Home Vytvořím vám na zakázku

Vytvořím vám na zakázku

Obrazy a ilustrace na zakázku

Ráda pro vás vytvořím, co si budete přát. Maluji a kreslím jak digitálně v počítači, tak tradičními technikami na papír, plátno apod. a pro váš projekt spolu vybereme takovou techniku, která mu bude slušet co nejvíce.  Co pro vás dokážu vytvořit?

  • Obrazy,
  • ilustrace (pro marketingové účely, online, do tiskovin a do knih),
  • kompletní výtvarné zpracování vašeho projektu,
  • potisky na tričko a další předměty,
  • svatební oznámení, vánoční přání, PF, blahopřání,
  • návrh tetování,
  • malované logo (logo vašeho blogu, firemní logo, logo produktu apod.),
  • a další.

Ať už máte konkrétní představu, nebo mi necháte úplně volnou ruku, neváhejte se mi ozvat na brabikate@gmail.com. Další podrobnosti můžeme domlouvat klidně přes telefon nebo na osobní schůzce. Budu se těšit! :)

Kolik to bude stát?

Je hodně faktorů, které ovlivňují výslednou cenu.

Chtěli byste jednoduchou kresbičku, nebo velkou barevnou malbu s mnoha detaily, předměty, postavami…?
Vyžaduje ilustrace hodně příprav a studování podkladů, nebo se jedná o jednoduché obecně známé téma, které pro vás nejspíš zvládnu udělat „jen tak z hlavy“?
Chcete vytvořit něco skutečně originálního, charakteristického (logo, character design, maskot…), co budu vymýšlet a ladit delší čas, nebo malůvku, která mě napadne „na první dobrou“?

Jednoduchá kresba vs. detailní malba ↓

Výsledná cena se odvíjí od náročnosti zadání a zvolené techniky a stylu. Jakmile budu vědět, co potřebujete (a já se vás budu ptát, dokud nebudu mít jasno, neboje :) ), připravím vám předběžný cenový odhad a pokud s ním budete souhlasit, pustím se do práce.

 

Jak rychle to bude hotové?

Čím víc času mi na tvoření dáte, tím lépe. Někdy se ale věci seběhnou tak, že výsledek potřebujete co nejdříve, že? Naprosto to chápu – napište mi a domluvíme se. ;) Pokud zrovna nejsem vázaná jinými zakázkami, udělám, co bude v mých silách, abyste měli výsledek co nejdříve.

Kde pracuji?

Jakožto OSVČ můžu pracovat kdekoli. Nejčastěji ale tvořím ve svém „tvůrčím koutku“ v Praze v Krči a dále mě pak často najdete mimo Prahu, kde mám i své oficiální sídlo s adresou: Pátek 144, 439 08 Peruc. Jako OSVČ jsem od 26. 7.  2017 zaregistrovaná v OOŽÚ v Lounech, IČO: 06301061.