Home Vytvořím vám na zakázku

Vytvořím vám na zakázku

Obrazy a ilustrace na zakázku

Co pro vás můžu vytvořit?

  • ilustrace knih a knižních obálek
  • ilustrace a grafiku pro marketingové účely (reklama, sociální sítě, tiskoviny)
  • ilustrace a grafiku pro weby a mobilní aplikace
  • character design
  • kompletní grafické zpracování projektu
  • svatební oznámení, PF a vánoční přání
  • grafiku a ilustrace k potisku triček a dalších předmětů
  • originální stylizované plakáty a obrazy na přání

Ať už máte konkrétní představu, nebo mi necháte úplně volnou ruku, neváhejte se mi ozvat na brabikate@gmail.com. Další podrobnosti můžeme domlouvat klidně přes telefon nebo na osobní schůzce. Budu se těšit! :)

Kolik to bude stát?

Je hodně faktorů, které ovlivňují výslednou cenu.

Chtěli byste jednoduchou kresbičku, nebo velkou barevnou malbu s mnoha detaily, předměty, postavami…?
Vyžaduje ilustrace hodně příprav a studování podkladů, nebo se jedná o jednoduché obecně známé téma, které pro vás nejspíš zvládnu udělat „jen tak z hlavy“?
Chcete vytvořit něco skutečně originálního, charakteristického (logo, character design, maskot…), co budu vymýšlet a ladit delší čas, nebo malůvku, která mě napadne „na první dobrou“?

Jednoduchá kresba vs. detailní malba ↓

Výsledná cena se odvíjí od náročnosti zadání a zvolené techniky a stylu. Jakmile budu vědět, co potřebujete (a já se vás budu ptát, dokud nebudu mít jasno, nebojte :) ), připravím vám předběžný cenový odhad a pokud s ním budete souhlasit, pustím se do práce.

 

Jak rychle to bude hotové?

Čím víc času mi na tvoření dáte, tím lépe. Někdy se ale věci seběhnou tak, že výsledek potřebujete co nejdříve, že? Naprosto to chápu – napište mi a domluvíme se.  Pokud zrovna nejsem vázaná jinými zakázkami, udělám, co bude v mých silách, abyste měli výsledek co nejdříve.

Kde pracuji?

Jakožto OSVČ můžu pracovat kdekoli. Nejčastěji ale tvořím ve svém „tvůrčím koutku“ v Praze na Smíchově a dále mě pak často najdete mimo Prahu, kde mám i své oficiální sídlo s adresou: Pátek 144, 439 08 Peruc. Jako OSVČ jsem od 26. 7.  2017 zaregistrovaná v OOŽÚ v Lounech, IČO: 06301061.