Jednou za čas vám pošlu dopis. Povyprávím vám v něm a ukážu, co je nového: jaká ilustrace vznikla, jaká kniha vyšla, co jsem napsala na blog… a další novinky, tipy a inspirace z mého pracovního i osobního rybníčku.

Důležité: Dříve než se k newsletteru přihlásíte, pročtěte si prosím: Zásady ochrany osobních údajů a Souhlas se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů a obchodních sdělení.

Přihlášení k newsletteru

* indicates required

Pro úspěšné přihlášení k newsletteru, zaškrtněte všechna políčka:

Odhlásit se můžete kdykoli kliknutím na odkaz v patičce našeho e-mailu.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.

Důležité informace k newsletterům

Proč se k newsletteru přihlásit?

Jestli chcete mít jistotu, že vám žádná novinka neuteče, je e-mail ideální platforma. Obzvlášť pokud si u mých e-mailů nastavíte, aby vám chodily do primární pošty.

Proč posílám newslettery?

Protože nechci spoléhat jen na sociální sítě a jejich algoritmy. Chci mít jistotu, že když máte zájem o sledování mé práce, tak se k vám moje práce dostane. To na sociálních sítích bohužel už dávno neplatí.

Jak se z newsletteru odhlásím?

Stačí, když kliknete na odkaz, který najdete v patičce každého mého newsletteru.

Jak často newslettery posílám?

Vždy, když se mi nashromáždí dostatečné množství novinek, aby ten dopis stál za pozornost. Maximálně však jednou měsíčně. Pokud vám v některém měsíci přijde více zpráv, bude to jedině z důvodů důležitých technických nebo legálních opatření.

Jak nakládám s osobními údaji (GDPR)?

Veškeré informace o zpracování osobních údajů si prosím pročtěte tady: Zásady ochrany osobních údajů a Souhlas se zpracováním osobních údajů pro zasílání newsletterů a obchodních sdělení.

Díky za váš zájem. Moc to pro mě znamená! Tak brzy na viděnou ve vaší schránce.