Home blog Můj obraz na výstavě v Národním divadle

Můj obraz na výstavě v Národním divadle

written by Brabikate Duben 10, 2018

Přemýšlela jsem, jak tohle napsat, aby to nevyznělo jako laciný chlubení. Ale ať to zkouším, jak to zkouším, bez toho chlubení mi to nejde! :D Tak snad mi to pro tentokrát odpustíte. Mám zkrátka velkou radost, že jsem mohla mít svůj obraz vystavený v Národním divadle. A sice jen během jednoho víkendu, kdy probíhala výstava „Já, tvůrce“, kterou pořádal Dyzajn market, ale stejně! :)  Kdo by to čekal?

Dyzajn market začátkem roku oslovil 7 různých tvůrců, aby jim na Dyzajn market JARO (24. – 25. března 2018) libovolným způsobem umělecky zpracovali plochu 123 x 183 cm na téma Já, tvůrce. Mezi oslovenými jsem byla i já a ani chvíli jsem neváhala. Napadlo mě několik motivů, ale nejvíc mě to táhlo zrovna sem, na oceán fantazie, co si v něm plavou dobré i špatné nápady a je jen na tobě, co nakonec ulovíš. Když kolem zrovna nelétají ty tmavé šmouhy pochybností, je tu hezky, je tu klid a ta nekonečná hladina fantazie se tak krásně třpytí na slunci.  …aneb radosti i strachy z tvorby na jednom převelikém obrazu.

Celou výstavu i komentáře tvůrců si můžete pustit v tomhle krátkém videu:

Byla to pro mě velká výzva. Takhle velký obraz jsem ještě nemalovala a oproti formátům, co se mi vejdou na stůl, to byla docela velká změna.

Obraz je stále na prodej, pokud byste o něj měli zájem, stačí napsat na brabikate@gmail.com. ;)

Tvoje fantazie, akryl na akyprintové desce, 183 x 123 cm

Mohlo by vás zaujmout