Home blog Kde koupit moje obrázky?

Kde koupit moje obrázky?

written by Brabikate Říjen 27, 2017

Tak z téhle novinky mám hodně velkou radost! Jestli se vám líbí moje obrázky a rádi byste je měli doma nebo je někomu věnovali, můžete je pořídit na Redbubble.com. Objednat si je můžete ve spoustě provedeních, od klasických plakátů, zarámovaných obrazů nebo tisků na plátno až po různé polštáře, bloky na psaní nebo třeba obaly na telefon.

www.redbubble.com/people/brabikate

Redbubble.com je velký zahraniční eshop, který umožňuje ilustrátorům/grafikům/fotogafům/malířům nahrávat svoje dílka na web a následně je prodávat v tištěné podobě. Redbubble má díky tomu zajímavé produkty a na druhé straně umělci získávají provizi z prodeje (většinou okolo 20 %) a nemusí už nic dalšího zařizovat.  Musím říct, že výsledná cena není zrovna malá (jakože v Hornbachu pořídíš obraz levnějš), ale pro milovníky kvality a originality je to ráj. Navíc vás může hřát pocit, že podporujete přímo umělce v jeho tvorbě (ať už si vyberete jakéhokoli), a to pro nás znamená hodně. Naštěstí Redbubble zasílá i do ČR.

Já na tenhle web narazila náhodou přes jednu ilustrátorku a řekla si, že to zkusím taky. Sice jsou ceny vcelku vysoké a konkurence velká, a tak neočekávám, že bych se topila v objednávkách, ale přijde mi to jako příjemná možnost, jak nenechat své obrázky jen tak zavřené v šuplíku. Možná tak ještě někomu udělají radost. :) A pokud nemáte v plánu nakupovat, celý tenhle web krásně funguje i jako místo k objevování nové zajímavé tvorby, a to je podle mě taky fajn.

Zatím tam ode mě najdete 5 obrázků, které si můžete pořídit ve spoustě různých variantách. Jestli bude zájem, budu určitě přidávat i další.

Pár obrázků na ukázku

Další najdete na mém profilu na Redbubble.com.

Co na obrázky říkáte? :)

 

Mohlo by vás zaujmout