Home blog Nové začátky

Nové začátky

written by Brabikate Srpen 29, 2017

Moji milí, tak vás tu vítám! Spustit tenhle web jsem si přála už neskutečně dlouho. Vysnila jsem si tohle svoje virtuální obydlí, ve kterém bude prostor jak na blogové články, tak i na obrázkové portfolio, a teď se mi to konečně celé podařilo dát dohromady. Ještě to není ve finální podobě, ale to přijde časem. Doufám.

Začínám tedy nový web, úplně od začátku. Už jsem to v minulosti párkrát udělala a možná mě někteří z vás znáte právě z mých předchozích blogů (zdravím a ehm, díky, že jste to se mnou ještě vydrželi). Svůj první blog jsem si založila už před 12 lety a byla to taková všehochuť na platformě blog.cz, která tehdy ještě hodně letěla. Naučila jsem se díky tomu spoustu nových věcí a hlavně jsem zjistila, že mě psaní ohromně baví. Můj další blog byl na Bloggeru a byl hlavně o knížkách a literatuře, protože právě tím jsem tou dobou žila. A teď je tu třetí blog a já jsem zase plná nápadů, o čem by se tu dalo psát, a ten pocit mě hrozně baví.

Před nedávnem jsem udělala pár velkých změn. Sebrala jsem odvahu a vydala se na dráhu volnonožce, pustila jsem se pořádně do malování a ke spoustě věcem jsem postupně začala přistupovat jinak. A o tom všem bych tu ráda psala. Pro vás. Protože možná procházíte něčím podobným. A taky pro sebe. Protože mě to zkrátka těší. :)

Takže. Tři dva jedna. Začínáme. ;)

Mohlo by vás zaujmout